האם אתה זקוק למלווה בתל אביב?

כל אחד רוצה לפגוש את בן / ת הנשמה שלו, אך השאלה היא: איפה אתה פוגש את בן / בת הזוג המיועדים שלך? התשובה לשאלה זו היא היכרויות ברשת! היכרויות מקוונות יכולות להתעצב בצורות רבות ושונות. בין אם מדובר בהכרויות מהירות, היכרויות עיוורות, תאריך ארוחת ערב מזדמן או אפילו הכרויות רציניות, גם היכרויות ברשת הולכות וגוברות! למרות שאולי לא תמצא את הנפש התאומה שלך בכל תאריך, זו דרך טובה להכניס את כף הרגל לדלת.

אז השאלה הבאה היא; מהם המנות ואל תעשה הכרויות? החל מהיכרויות מקוונות, חשוב ליצור פרופיל ושם משתמש מדויק וברור. היה נאמן לעצמך כדי שדייטים פוטנציאליים לא יתפסו עלייך כשאתה נפגש. עליך להשתמש גם בתמונות מעודכנות כדי שאחרים יוכלו לקבל תמונה מדויקת שלך. כשתסיים ליצור פרופיל, לחוות על חבר או בן משפחה זה יכול לעזור גם. בדרך זו הם יכולים לספק ביקורת בונה על הפרטים שמסרת.

המנה החשובה הבאה של הכרויות היא להסתכל ולהרגיש במיטבך. ההילה של הביטחון שמישהו מפטיר יכולה להיות דבר מאוד מושך. חשוב להיכנס לדייט עם השקפה חיובית ותחושת הבטחה עצמית שתסובב ראשים. עם זאת, אל תבלבלו בין אמון ליוהרה. זה אומר; אל תגיע למועד מאוחר, זה יכול לתת רושם שיש לך דברים טובים יותר לעשות. אל תשתמש בטלפון הנייד שלך בתאריכים. התקשורת הלא מילולית הזו נותנת את הערעור שאתה לא מעוניין באדם שאתה אוכל איתו ומעוניין יותר בעצמך, לא רושם ראשוני טוב.

רושם ראשוני טוב יכלול קשר עין כנה. שום דבר לא מהפנט יותר ממישהו שמתעניין בך באמת. עיניהם נעולות בפניך, חיוכן מעיד על קשב אמיתי, וצחוקן משרה אווירה מזמינה. היה זה שמוציא את הרושם הראשוני הבלתי נשכח.

מונאקו נערות ליווי

חשוב גם לקחת בחשבון מה ללבוש. אתה רוצה להימנע מהמראה החלקלק. אצל הנשים, הראו בדיוק את כמות העור הנכונה במקום בו הוא הופך לסקסי, אך גם אלגנטי מאוד. יתר על כן, נסה להיראות טבעי. איפור יותר מדי של איפור יכול להיות כיבוי ענק. ולגברים, נראו חדים, אך אל תגזימו. טוקסידו זה הרבה יותר מדי, אבל ז’קט ספורט נחמד וחאקי הוא תמיד בחירה בטוחה. אם יש לך שיער בצד הארוך יותר, וודא שהוא נקי ומטופח. זה יכול לומר הרבה על האישיות שלך והאם אתה אדם מבולגן או שמור ביחד. לבסוף, בושם וקלן זה הגורם האחרון שעליכם לקחת בחשבון. ריח נחמד הוא תמיד יתרון, עם זאת, ניחוחות מוגזמים יכולים גם הם להיות כיבוי. המראה הוא ללא ספק היבט חשוב של הכרויות. עם זאת, אתה צריך להיות מודע למשהו יותר מדי והופך להיות לא מוגדר.

כעת, לאחר שעברנו על נימוסים והלבשה נכונים, הבא הוא התחלת שיחות. אל תביא את מערכות היחסים שלך בעבר בדייט הראשון. זה רק משקף את השלילי בחייך, אתה רוצה להציג חיובי. שאל את התאריך שלך לגבי התחביבים שלהם. זה יכול להיות ההגדרה ליצירת תאריך שני. הצגת סקרנות בחיי המשפחה שלהם, אם היא חיובית, היא גם דרך טובה להראות שאתה רוצה להכיר יותר את הדייט שלך. זה יכול לשקף גם אם לשניכם יש את אותן אמונות ותלבושות זה לזה. עם זאת, אם אינכם חולקים את אותה אמונה, לעולם אל תפטרו את שלהם. זה פשוט לא מכבד וכיבוי ענק. אם אתה ראש פתוח אולי יכול ללמוד משהו שמעולם לא ידעת. אמנם טוב להכיר זה את זה בתאריכים, אך אל תחשפו יותר מדי מידע אישי. זה יכול לפעמים להציף אנשים ויש להציל אותם למועד מאוחר יותר במערכת יחסים.

החלק הבא של הדייט הוא חיוני לא פחות מההתרשמות הראשונה שלך, להיפרד. אתה לא צריך לישון עם התאריך שלך בלילה הראשון. זהו לא-לא גדול. אתה רוצה שתכבדו אותך לפי הדייט שלך, לשכב איתם זה לא הדרך להשיג זאת. להודות להם על תקופה נהדרת ולתת נשיקה לשלום זו דרך טובה יותר להראות שנהנתם. אתה לא צריך להתפשט כתודה על תאריך נהדר.

מציאת בן זוגך הנפש הוא אף פעם לא קל ויכול לקחת זמן, אך בעקבות דיונים ואסור של היכרויות מקוונות יכול להוביל להזדמנויות רבות. אז תלבשי את התלבושת הכי טובה שלך, הראה את אישיותך הכובשת והתחל לצאת עם היכרויות.