חפש את הליווי הטוב ביותר

הכרויות הן שלב בו האדם מכיר את האחר. זהו השלב בו שני אנשים לומדים זה את זה ואוהביו של זה, וזה המקום בו שניהם מחליטים אם לקיים את הקשר למחויבות עמוקה בהרבה.

-תכין את עצמך

בין שאתה מתחיל למתחיל או לא, אתה צריך להיות מוכן כשאתה יוצא לדייט. רחיצת הפנים וכריתת חולצה שזה עתה שטפה אינה הכנה. בטח שזה רק תאריך, אבל לא תרצה לעשות רושם ראשוני טוב? בלילה שלפני הדייט שלך, וודא שאתה נטול לחץ ורגוע. השג כובע לילה טוב כדי שתתרענן למחרת, ותתן לך את “הזוהר”. אם התאריך שלך נקבע לערב, אל תהסס לשכב ולנמנם שעה או שעתיים. מוח רגוע יעזור לך להישאר ערני וממוקד.

קח אמבטיה ארוכה וטובה, הספיג את הדאגות שלך והטמיע בראש שלך שתהיה לך זמן טוב.

-ידוע למה אתה יוצא

כשאתה יוצא לדייט, עליך לדעת מה הסיבה / ה למה אתה עושה. האם אתה אוהב את האדם שאתה יוצא איתו לדייט? אחרי הדייט הראשון, מה יקרה?

אם אתה לא יודע למה אתה יוצא לדייט, אתה פשוט מבזבז את זמנך ומטעים מעצמך שוטה, אז למה לטרוח? אין טעם וחסר טעם לצאת עם מישהו שאתה לא אוהב. במקום לעשות זאת, מדוע לא להתקשר לחבריך ולהסתובב איתם? הגיוני, נכון?

-בדיקת מציאות

אם אתה רוצה לצאת עם בחורה מדהימה, לא תעשה מאמץ לעשות גם את האישיות שלך מדהימה? זכרו, התאריך הראשון תמיד חשוב מכיוון ששאר התאריכים מגיעים אליו. הציגו את עצמכם בצורה שהאדם האחר היה מצפה לקבוצה אחרת עםכם.

היה פתוח, אבל לא פתוח מדי

אנשים רבים מתמקדים באינטימיות וסקס, אפילו רק בדייט הראשון שלהם. כמובן, כששניכם מרגישים טוב עם זה, זה עשוי לעורר דברים. אבל האם זה לא רעיון נהדר להחזיק מעמד רק קצת ולהתמקד יותר בהיכרות עם החלק? דברו בגלוי, שתפו זה את זה רעיונות. אל תתמקדו בקריעת הבגדים של השני, ונסו לשמור את הידיים לעצמכם. ככה, כבחור, אתה מודיע לדייט שלך שאתה יודע מה זה כבוד.

תאריך הוא אף פעם לא התחייבות

רק בגלל שהיה לך כיף במוצ”ש האחרון, זה כבר נותן לך את הזכות לכעוס עליו כשאתה רואה אותו מדבר וצוחק עם בחורה אחרת ביום שני בבוקר. זכור, פשוט יצאת לדייט ונהנית מהלילה. מעולם לא דיברת על התחייבות. התאריך הזה לא הופך אותו לנכס שלך, כך שהוא די חופשי לדבר עם בנות אחרות. וכמובן שיהיה גם איתם תאריך. הכרויות הן דרך להכיר אדם, ורוב הזמן זה השלב בו אנו יכולים למצוא מישהו שהוא רוצה לבלות איתו את שארית חייהם. טיפים מועילים אלה יועילו כשמדובר במערכת יחסים ארוכת טווח. כבוד הוא חיוני. לאחר שניתנה הוא מוחזר ומוערך היטב.